Цикл семінарів «Сучасна теорія функцій та відображень і її застосування»

Цикл семінарів «Сучасна теорія функцій та відображень і її застосування»

З нагоди Міжнародного року фундаментальних наук для сталого розвитку Інститут прикладної математики і механіки НАН України проводить цикл семінарів «Сучасна теорія функцій та відображень і її застосування».

Перше засідання семінару відбудеться 21 листопада 2022 року у форматі онлайн за допомогою сервісу Google Meet. Планується участь у семінарі колег із Ізраїлю, США, Норвегії, Румунії та інших країн. Початок о 14:30.

Посилання на онлайн-конференцію.

Доповідач: завідувач відділу теорії функцій Інституту прикладної математики і механіки НАН України доктор фізико-математичних наук, професор Рязанов Володимир Ілліч.

Пропонується до обговорення нова стаття про задачу Діріхле з довільними вимірними (відносно натурального параметра) граничними даними для квазілінійних рівнянь Пуассона в довільних жорданових областях із спрямлюваними границями: Ryazanov, V. Dirichlet Problem with Measurable Data in Rectifiable Domains. Filomat 36:6 (2022), 2119–2127.

Посилання на статтю.

Контактна особа: доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Севостьянов Євген Олександрович, e-mail: esevostyanov2009@gmail.com

Друге засідання семінару, яке буде присвячене крайовим задачам Гільберта, Неймана і Пуанкаре в теорії потенціалу, планується провести навесні 2023 року.

 

About the author

ІПММ Адмін administrator

Leave a Reply