Переміщення Інституту до м. Черкаси

Переміщення Інституту до м. Черкаси

У зв’язку з проведенням у м. Слов’янську Донецької області активних бойових дій та враховуючи, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.08.2022 №679-р «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області» Черкаську область внесено до переліку областей, рекомендованих для евакуації населення Донецької області як безпечний регіон Інститут прикладної математики і механіки НАН України евакуйовано до м. Черкаси без зміни юридичної адреси.

Розпорядження Президії НАН України від 12.09.2022 №427 «Про розміщення Інституту прикладної математики і механіки НАН України на площах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького».

Інститут виражає глибоку вдячність ректору Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктору економічних наук, професору Черевку Олександру Володимировичу, директору Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій, доктору фізико-математичних наук, доценту Ляшенко Юрію Олексійовичу та завідувачу кафедри фізики, кандидату фізико-математичних наук, доценту Пасічному Миколі Олександровичу за сприяння розміщенню Інституту в приміщеннях Університету та надання можливості продовжувати дослідження на користь української та світової науки.

About the author

ІПММ Адмін administrator

Leave a Reply