Стипендійна програма «Purdue Ukraine Scholars Initiative» в Університеті Пердью в Сполучених Штатах Америки

Стипендійна програма «Purdue Ukraine Scholars Initiative» в Університеті Пердью в Сполучених Штатах Америки

У рамках програми університет відкриває можливість приймати запрошених науковців з України, які були переміщені внаслідок російського вторгнення. Квота програми передбачає 20 місць з можливістю переїзду членів родин (дружина/чоловік, діти). Запрошуються науковці з українських університетів, які займаються академічними дослідженнями, або студенти, які навчаються в аспірантурі українських університетів, які перебувають на стадії дисертаційного дослідження своєї програми. Обрані вчені зможуть продовжувати власні дослідження, або долучатися до проектів, які вже проводяться дослідниками Пердью.

Передбачувана тривалість програми становить один календарний рік з можливістю продовження залежно від безпекової ситуації в Україні. Університет Пердью надаватиме стипендію для прийнятих вчених, яка покриватиме витрати на житло та проживання.

Необхідно зауважити, що дослідницькі напрямки, включені в ініціативу, є гнучкими. Університет має намір узгоджувати наукові інтереси потенційних українських науковців із інтересами факультетів.

Детальну інформацію про академічні напрямки університету можна знайти на сторінці: https://www.purdue.edu/purdue/about/colleges_schools.php

Для подачі на програму, науковець має надіслати вказану в інформаційному листі інформацію англійською мовою на наступну адресу: mbrzezinski@purdue.edu та в копію до листа додати електрону адресу ПУ в США: emb_us@mfa.gov.ua.

Термін подачі заявок — відкритий. Університет планує приймати рішення протягом 10 робочих днів з моменту отримання кожної заявки.

Об авторе

ІПММ Адмін administrator

Оставить ответ