Проведено науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми теорії керуючих систем у комп’ютерних науках»

Проведено науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми теорії керуючих систем у комп’ютерних науках»

З 21 по 24 грудня 2021 року в Слов’янську проходила науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії керуючих систем у комп’ютерних науках» (АПТКС’2021).
Наукові напрями конференції:
• Теорія графів, теорія керуючих систем та теорія автоматів;
• Теорiя програмування, валiдацiя, верифiкацiя i тестування програмних систем;
• Захист та кодування iнформацiї;
• Інформаційні технології в освіті;
• Бази даних, Web-програмування та електронна комерцiя.

До участі у конференції надійшло понад 40 праць з різних напрямків комп’ютерних наук та теорії керуючих систем. З цих робіт програмним комітетом конференції було рекомендовано до друку в цьому збірнику 24 роботи. Автори цих робіт (загалом 47 авторів) представляють провідні наукові установи та заклади вищої освіти України: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (13 авторів), Інститут прикладної математики і механіки НАН України (7 авторів), Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України (5 авторів), Донбаську державну машинобудівну академію (5 авторів), Харківський національний університет радіоелектроніки (3 автори), Національний університет «Києво-Могилянська Академія» (2 автори), Національний авіаційний університет (2 автори), Вінницький державний університет імені Михайла Коцюбинського (2 автори), Хмельницький національний університет (2 автори), Національну металургійну академію України (2 автори), та ін. Серед авторів доповідей 1 член-кореспондент НАН України, 11 докторів наук та 20 кандидатів наук.

У зв’язку з запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19, доповіді конференції проводилися в дистанційному режимі на платформі Zoom, у кожен з чотирьох робочих днів конференції в обговоренні доповідей приймали участь від 20 до 40 учасників конференції. Учасники конференції відмічали достатньо високий рівень доповідей, а також цікаве їх обговорення; від більшості учасників було одержано попередню згоду на участь у нашій конференції й у наступному 2022 році. Організаційний комітет конференції бажає міцного здоров’я та творчих успіхів всім учасникам конференції та обіцяє докласти всіх зусиль для того, щоб наступна конференція у 2022 році також пройшла на високому науковому та організаційному рівні, а якщо дозволить епідеміологічна ситуація, пов’язана з розповсюдженням COVID-19, то і в традиційному очному форматі.
Інформація про склад програмного та організаційного комітету конференції, її програму та збірник праць конференції міститься на інтернет-сторінці конференції https://iamm.in.ua/?page_id=2989.
З повагою, організаційний комітет конференції!

Об авторе

ІПММ Адмін administrator

Оставить ответ