Відбулося обговорення проєктів освітньо-наукових програм

Відбулося обговорення проєктів освітньо-наукових програм

23 червня 2021 року в Інституті прикладної математики і механіки НАН України відбулося обговорення проєктів освітньо-наукових програм підготовки докторів філософії за спеціальностями 111 Математика та 113 Прикладна математика.

З метою посилення інтеграції освіти і науки та покращення освітно-наукового процесу в інституті, до обговорення було залучено фахівців із наукових та освітніх закладів України та закордону.

Участь у обговоренні взяли представники із Національної академії наук України, зокрема, з Інституту математики НАН України та Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, закладів вищої освіти, зокрема, Донецького національного університету ім. Василя Стуса, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Одеської державної академії будівництва та архітектури, Донецького національного технічного університету, Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара, Донецького державного університету управління, Житомирського державного університету ім. І. Франка, Донбаської державної машинобудівної академії, Поліського національного університету.

Крім того, до обговорення залучилися іноземні колеги із Неґевського університету Бен-Гуріона (Ізраїль) та Інституту математики Університету Щецина (Польща).

Також на освітньо-наукові програми, які обговорювалися на засіданні, надійшло ряд рецензій від колег, які не змогли взяти участь у засіданні.

На засіданні обговорювалися структура навчального процесу, відповідність компетенцій і результатів навчання, висловлювалися практичні рекомендації щодо організації освітнього та науково-дослідного процесу в інституті.

Інститут прикладної математики і механіки НАН України висловлює подяку всім колегам, які взяли участь у заході та висловили свої рекомендації!

Об авторе

ІПММ Адмін administrator

Оставить ответ